Kurumsal Pest Kontrol


Çalışma alanlarınızda haşere sorununuz mu var?

Entomen; kurumsal pest kontrol çözümleriyle yanınızda.

İşyeriniz Güvende

Entomen olarak kurumsal alanlarda insan sağlığını riske atacak haşerelerin güvenli bir biçimde ortamdan uzaklaştırılması işlemini gerçekleştiriyoruz. Çalışma ortamı, tesis ve haşere türüne göre dünya standartlarında çözümler sunarak sizlere daha sağlıklı çalışma alanları sağlıyoruz.


Kemirgen Kontrolü

İşletmelere ait alanlar içerisindeki kritik noktalara, ISO 22000 ve BRC vb. Kalite Standartlarında yemli ve Canlı Yakalama Tuzağı şeklinde kemirgen gözlem istasyonları yerleştirilmektedir. Her rutin ziyarette; kemirgen önleyici ekipmanlar, servis danışmanlarımızca kontrol edilmekte ve mevcut olumsuzluklara müdahale edilmekte ve ayrıca yapılan iyileştirmeler, müşterimize raporlanmaktadır.


Yürüyen Haşere Kontrolü

Özellikle hava sıcaklık ortalamasının 25°C ve üzerinde seyrettiği dönemlerde, yürüyen haşerelerin ürüme faaliyeti artmaktadır. Bu noktalarda her haşereye karşı öncelikle yalıtım, daha sonrasında ise minimum pestisit kullanımı ile spesifik önlemler alınmaktadır.


Uçan Haşere Kontrolü

Rutin ziyaretlerde, özellikle karasinek ve diğer uçan haşere problemlerine karşı, -varsa- sinek tutucu E.F.T. (Electronic Fly Trap) cihazların yapışkn levhalarının ve U.V. lambalarının sayımı, ölçümü ve kontrolü yapılmaktadır. Gerektiği takdirde, dış alanlarda yaz aylarında karasinek problemine kendi formülasyonumuzu kullandığımız organik karasinek tuzakları ile desteklenmiş mücadele hizmeti verilmektedir. Organik karasinek tuzakları dış alanda, çit kenarlarına ve ağaç altlarına asılarak, karasineğin yüksek ordan dışarda tutulmasını ve üreme zincirinin bloke edilmesini sağlamaktadır.

Powered by Watch Dragon ball super